close

Gizlilik İlkesi (Ğuranç Umdu - ǦᎧમλ ᎧMƆᎧ)

Al Bakiyye Gizlilik İlkeleri

Al Bakiyye yapay dili tamamen kamuya arz edilmiş ücretsiz ve özgür bir dildir. Geliştiricisi "Mevlüt Baki Tapan" ve varisleri hak talebinde bulunmadıkça hiç kimse hak talebinde bulunamaz. Al Bakiyye, isim ve tüm işlevsel materyalleriyle geliştiricisi tarafından ücretsiz ve özgür lisans kapsamında sunulur. Kullanıcı, yazıcı veya konuşucu kişiden hiç bir şekilde hak talep edilmez. Dileyen herkes özgürce ve sınırsız olarak Al Bakiyye yapay dilini ve materyallerini kullanabilir, kendi özgün materyallerini oluşturabilir. 

Al Bakiyye Resmi Sitesi Gizlilik İlkeleri

Sitemiz standart içerik ve tarayıcı bilgileri kullanma mantığıyla çalışır. Sizin tarayıcı, telefon veya bilgisayarınızdan özel hiçbir bilgiyi talep etmez ve almaz. Sitemizin tüm hakları gizli olup içeriklerin %96'sında özgünlük prensibi ilke edinilmiştir. Sitede bulunan tüm materyaller ücretsiz ve kısıtlamasız sunulmaktadır. Farklı merci ve platformlarda "kaynak göstermek" koşuluyla kullanılabilir. 

Yazım ve Yayım Gizlilik İlkeleri

Sitemize yazılan yazı ve yayımlanan içerikler yazarların sorumluluğundadır. Resmi alanlara yazılanlar ise tarafımıza aittir. Sitemizde bulunan tüm içerikler sözcük bazlı olduğu, sözcüklerin de anonim olması dolayısıyla herhangi bir telif hakkı ihlali söz konusu olamamaktadır.
 

Yazar&Al Bakiyye Sitesi Gizlilik İlkeleri

Yazarların özel bilgileri her zaman gizli tutulup hiç bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılamaz. Kendileri yayına açmadığı sürece de açılmaz.

Telif Hakları

Platformumuzda tüm unsurlar Al Bakiyye yapay dili odaklıdır. Bir sözcüğün veya materyalin sitemizde varlığı hiç bir telif ihlaline neden olamaz, zira bir sözcük ve Al Bakiyye dilinde işlenen materyaller özerk ve anonim materyaldir. Dolayısıyla bir sözcüğün ve ilgili materyallerin sitemize eklenmesi, farklı dillerde karşılıklarının belirtilmesi telif ihlalini doğurmaz.
Sitemizin tüm hakları saklıdır. Tüm hizmetlerimizin kullanımını ücretsiz ve kısıtlamasız sunmaktayız. Dileyen dilediği yerde kaynak göstermek koşuluyla içeriklerimizi ve materyalleimizi kullanabilir.

Site Alt Alan Adı ve Rastgelelik Bağlılığı

Sitemiz tamamen kendi bünyesi ve mantığı ekseninde faaliyet göstermekte, yalnızca Al Bakiyye dilinin gelişimini sürdürmek, tanıtılmasına katkı sağlamak amacıyla varlığını korumaktadır. Alan adı ve sağlayıcı olarak "Rastgelelik.com - Kavramsal Veri Arama Motoru ve Sözlüğü" destek vermekte, bunun haricinde hiç bir bağı ve hakkı bulunmamaktadır.